1. Home
  2. ROZË

Kategori: ROZË

Hygerta Sako humb njeriun e dashur, ja mesazhi prekës

Hygerta Sako humb njeriun e dashur, ja mesazhi prekës

Një lajm shumë i keq për gazetaren sportive Hygerta Sako, e cila ditën e sotme ka humbur babain e saj. Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ajo njofton se babai i saj është ndarë nga jeta,…

Read More
Arbenita mendon se është një femër “super e fortë”

Arbenita mendon se është një femër “super e fortë”

Modelja Arbenita Ismajli ka bërë një postim në Instagram ku mendon që është një grua superfuqishme Arbenita Ismajli po vazhdon me fotosesionet e ndryshme seksi në Londër ku është pjesë e fytyrës se shumë firmave…

Read More
Në prag të lansimit të këngës së re, Rita iu drejtohet fansave me një letër: Kur jeni vetëm, kujtoni se jeni mjaftueshëm dhe keni forcë brenda vetes

Në prag të lansimit të këngës së re, Rita iu drejtohet fansave me një letër: Kur jeni vetëm, kujtoni se jeni mjaftueshëm dhe keni forcë brenda vetes

Artistja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, është në prag të publikimit të këngës së saj më të re, “How to be lonely”. Ajo ka bërë të ditur se ky projekt muzikor do të jetë…

Read More
52 vjeç, por Daniel Craig vazhdon të jetë mashkulli më seksi

52 vjeç, por Daniel Craig vazhdon të jetë mashkulli më seksi

Daniel Craig (52), ka pozuar pa këmishë derisa ka dhënë intervistën e fundit si James Bond për GQ kur ka diskutuar “ankthin që kishte për skenarin, nuk ishte mirë fizikisht dhe dëshiron ta kishte një…

Read More
Pas thashethemeve se kaloi natën me Joey Essex, Rita Ora fsheh sytë e saj me syze të mëdha dielli duke shëtitur rrugëve të Londrës

Pas thashethemeve se kaloi natën me Joey Essex, Rita Ora fsheh sytë e saj me syze të mëdha dielli duke shëtitur rrugëve të Londrës

Ajo shijoi një festë 24-orëshe me nën shoqërinë e Joey Essex dhe një mori të famshëm të tjerë nga e enjtja deri të premten. Rita Ora, 29 vjeçe, ende po fshihte sytë pas një palë…

Read More
Vjen seti i ri i Luanës, superseksi

Vjen seti i ri i Luanës, superseksi

Luana Vjollca po vazhdon të shfaqet tepër e nxehtë me fotot e saj nëpër rrjetet sociale Të fundit tregojnë një shfaqje superseksi të saj ku këngëtarja vë në pah asetet e saj seksi. Prezantuesja dhe…

Read More
Vajzat e Angelina Jolie të sëmura, tregon vetë aktorja

Vajzat e Angelina Jolie të sëmura, tregon vetë aktorja

“Të luftosh për të mbijetuar dhe të shëroheni është një gjë për të cilën duhet të krenoheni”, kështu ka treguar në një komente Angelina Jolie për revistën “Time” derisa ka treguar se vajza e saj…

Read More
SAPO DOLI EPISODI I TRETË I MINI-SERIALIT “BENI”: PAGJUMËSIA E BENIT KRIJON SITUATA HISTERIKE.

SAPO DOLI EPISODI I TRETË I MINI-SERIALIT “BENI”: PAGJUMËSIA E BENIT KRIJON SITUATA HISTERIKE.

Prodhimi më i ri i GjirafaStudios, mini-seriali “Beni”, me aktorin e dashur Ernest Malazogu në rolin kryesor, atë të Benit, sonte ka shfaqur episodin e tretë, në të cilin ironia dhe fati i keq e…

Read More
Nuk ndalet aktori Ilir Rexhepi, rol të ri në serialin e RTL

Nuk ndalet aktori Ilir Rexhepi, rol të ri në serialin e RTL

Aktori kosovar, që jeton në Gjermani ka vazhduar me suksese në karrierën e tij në Gjermani. Ai kohëve të fundit është bërë pjesë e serialit “Sankt Maik”, që është  një serial shumë i famshëm në…

Read More
Gjystja me fustan interesant për 8 Mars

Gjystja me fustan interesant për 8 Mars

Gjyste Vulaj është këngëtare mjaftë e njohur nga publiku shqiptar, e cila ka një karrierë të gjatë në muzikë. Ajo është kujdesur që gjithmonë ti përshtatet publikut me këngë të cilat janë shndërruar në hite,…

Read More