1. Home
  2. SHOWBIZ

Kategori: SHOWBIZ

Ndodh edhe kjo, Mihrije Braha mjel dhinë livë në emision (Video)

Ndodh edhe kjo, Mihrije Braha mjel dhinë livë në emision (Video)

Të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”, ishin çifti i estradës kosovare, Naim Abazi dhe Mihrije Braha. Si gjithmonë, Mihrija dhe Naimi, me modestinë e tyre, dhe karakterin e hapur…

Read More
Naim Abazi lë pa fjalë, ja çfarë thotë për Gjykatën Speciale – kë do ta dërgonte atje (Video)

Naim Abazi lë pa fjalë, ja çfarë thotë për Gjykatën Speciale – kë do ta dërgonte atje (Video)

Të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”, ishin Naim Abazi dhe Mihrije Braha, çifti simpatik i shoëbizit kosovar. Si gjithmonë, Mihrija dhe Naimi, me modestinë e tyre, dhe karakterin e…

Read More
Premierë: Nis emisioni më I ri – “Ministria e Shyhretit” në First Channel (Video)

Premierë: Nis emisioni më I ri – “Ministria e Shyhretit” në First Channel (Video)

Tashmë çdo të enjte, nga ora 20:30, mund të ndiqni emisionin më të ri në First Channel, “Ministria e Shyhretit”. “Ministria e Shyhretit” do të jetë nën udhëheqjen e Simon Tanushit, I njohur për publikun…

Read More
Pasi i acaruan raportet, Mahmut Ferati ia thotë tallavasë në emision, Shpetim Desku ia nis valles

Pasi i acaruan raportet, Mahmut Ferati ia thotë tallavasë në emision, Shpetim Desku ia nis valles

Këtë javë të ftuar n’Kosovë Show, ishin Mahmut Ferati dhe Shkenda Dubova. Pasi që hyri në emision, Mahmut Ferati, tregoj arsyen pse kishte ardhur në këtë emision dhe pas ati i përmendet emri në çdo…

Read More
S’ka dyshim, kjo është femra më bombastike në planet

S’ka dyshim, kjo është femra më bombastike në planet

Ana Cheri, është ndër modelet më seksi në planet për momentin. 29-vjeçarja e famshme njihet për format e jashtëzakonshme të saj, të cilat ajo vazhdimisht i reklamon në llogarinë e saj në Instagram, ku ka…

Read More
Nëse keni dyshuar në zërin e Ritës, kjo video tregon gjithçka

Nëse keni dyshuar në zërin e Ritës, kjo video tregon gjithçka

Rita Ora ka sjellë versionin akustik të hitit të saj më të fundit. Rita njihet për sesionet e saj të këndimit live dhe për zërin e saj fantastik. Sot Rita ka publikuar një version akustik…

Read More
Modelja seksi fanse e Bllekit, antarit të ri të labelit “PINT” (foto/video)

Modelja seksi fanse e Bllekit, antarit të ri të labelit “PINT” (foto/video)

Bukuroshja mitrovicase qe njifet nga publiku si “modelja super seksi” ka treguar se eshte fanse e Bllekit, me nje postim ne instastory me mbishkrimin “yass i’m your bigesst fan”. Fanse e Hip hop artistit të…

Read More
Fjolla Morinës po i shpërthejnë asetet, ‘çmend’ fansat në Instagram

Fjolla Morinës po i shpërthejnë asetet, ‘çmend’ fansat në Instagram

Para pak javësh solli projektin e ri “Fustani” në bashkëpunim me Manin. E kjo këngë e Fjolla Morinës u komentua tejet shumë në shtypin rozë pasi paraqitjet e saj ishin të zjarrta, shkruan lajmi.net Por…

Read More
Basketbollistja shfaqet provokative, ua ”heqë” trurin [Foto]

Basketbollistja shfaqet provokative, ua ”heqë” trurin [Foto]

Ajo është një basketbolliste, po gjithashtu edhe një blogere shumë e njohur. Valentina Vignali ka pothuajse 2 milion ndjekës në Instagram dhe suksesi i saj rritet dita-ditës. Basketbollistja, herë pas herë, zgjedhë t’i përshëndesë ndjekësit…

Read More
Demi Rose i “çartë” grekët, shfaqet provokuese në Santorini

Demi Rose i “çartë” grekët, shfaqet provokuese në Santorini

Demi Rose shquhet per format e saj bombastike dhe të hënën ajo postoi per fansat e saj në Instagram disa foto provokuese nga Greqia, ku po kalon pushimet. Modelja ka treguar edhe njëherë që nuk…

Read More