Gjatë muajit prill pritet të mbahet një koncert në Sallën e Kuqe

Gjatë muajit prill pritet të mbahet një koncert në Sallën e Kuqe i cili do fillojë nga ora 21:00. Ky koncert do mbahet ditën e enjte me datën 11 prill Në këtë koncert do të performojnë Young Zerka,Cliqme,Mc Kresha dhe Lyrical Son të cilët pritet të formojnë një 4she të mrekullueshme për një koncert sa […]

Dua Lipa i kushton fjalë zemre nënës përmes imazheve të rralla nga fëmijëria

Dua Lipa ka publikuar disa fotografi të rralla me nënën. Dua Lipa ka hapur arkivat duke publikuar imazhe nga fëmijëria, ku shfaqet në plazh bashkë me nënën, shkruan lajmi.net. Këngëtarja me nënën ishin në pushime,  Dua kishte të njëjtën ëmbëlsi që atëherë, ndërsa përmes këtyre fotove e uroi për ditën e nënës. “Urime Dita e […]

Rikthehen Spice Girls

Disa këngë nuk na mërziten kurrë, sidomos të artistëve tanë të preferuar. Kjo i shtyu vajzat e grupit Spice të lumturojnë fansat e tyre e t’i rikthehen skenës në Qershor. Por jo vetëm kaq. Turneu i shumëpritur i ribashkimit do të sjellë gjithashtu një realizim të ri të vajzave me një prej DJ më të […]

E veshur në rrjetë, Bebe Rexha paralajmëron diçka të re

Bebe Rexha ka njoftuar fansat se po përgatit diçka të veçantë për ta. Bebe Rexha ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të zeza, shkruan lajmi.net. Bluza transparente që kishte veshur ajo, ia theksonte linjat trupore, ndërsa ishte bërë gati për xhirime. “Duke punuar për […]

A ka blerë biletë djali i presidentit Thaçi për ndeshjen Kosovë-Bullgari!

Emisioni i ri satirik “Pika” nuk ka shumë kohë që ka startuar në guidën programore të First Channel por kjo nuk po e pengon që të kthehet në një format televiziv të diskutuar në rrjete sociale, shkruan OnAir Kësaj radhe ata kanë vendosur që të ironizojnë me shitjen e biletave për ndeshjet e Kosovës në […]

Kush është kjo bukuroshe që këndon në emisionin n’Kosove show

Savanna quhet këngëtarja zyrtare e emisionit “n’Kosovë Show”, përveç që duket mjaft bukur ajo ka një stil të këndimit i cili po pëlqehet mjaft shumë nga publiku shqiptar. View this post on Instagram cheese🧀 A post shared by SAVANNA HOTI (@savanna.hoti) on Mar 23, 2019 at 10:40am PDT Savanna se fundmi ka sjell projektin më […]

Britney Spears dëshpërimisht kërkon të martohet përsëri

Britney Spears kërkon që të martohet përsëri, por burimet tregojnë se atë nuk e lë babai i saj, përcjell “Zeri”. Babai i këngëtares së njohur ndërkombëtarësht ka kërkuar që ajo t’u japë fund planeve për martesën e saj me njëzetepesëvjeçarin Sam Asghari ngaqë ka frikë se ai ka agjenda të tjera, kanë bërë të ditur […]

Jeton Ramiqi, artisti me origjinë shqiptare flet për herë të parë për muzikën e tij

Një artist i ri shqiptar, lindur dhe rritur në Zvicër, ka vendosur të marrë pjesë në tregun e muzikës shqiptare, Ai quhet Jeton Ramiqi dhe flet për Projektin e parë, shkruan Infoalbania.al “Familja ime dhe shoqëria më e ngushtë më kanë mbështetur në projektin e parë, si për vendimin për t’u bërë këngëtar, gjithashtu për […]

Këngëtarja me stil unik, sjell coverin e këngës ‘Gurbeti’ (VIDEO)

Savanna Hoti e njohur për vokalin e saj unik ka sjellë Coverin e këngës ‘Gurbeti‘, shkruan Vizioni.info. Këngë kjo, e cila është lansuar vite me parë. Savanna, këtë cover e ka sjellë në emisionin “n’Kosove show” ne te cilin musafire ishin Blero dhe Teuta Selimi. Savanna njihet si një ndër këngëtaret e reja më të […]

Kim Kardashian kundër dënimit me vdekje në Kaliforni

Kim Kardashian përmes një postimi në Instagram, ka thënë se duhet t’i jepet fund dënimit me vdekje në Kaliforni. Kim Kardashian pasi ka bërë të ditur se do t’ia paguajë qiranë për pesë vite një ish-të burgosuri, ka habitur me postimin e ri në Instagram, shkruan lajmi.net. Ylli televiziv thotë se për një vit me […]

1 2 3 4 42