1. Home
  2. Fun

Kategori: Fun

Idriz Ismajli: Çaji me limon

Idriz Ismajli: Çaji me limon

Njihet si çajtorja Blini. Aty kalojmë pauzën. Qe te mos habitemi pas bisedës dhe çajit për tejkalimin e pauzës, pesë minuta para përfundimit na ndihmon ezani i hoxhës qe vjen nga minarja e xhamisë qe…

Read More
E la drogën para një viti, transformimi drastik i 30-vjeçarit do t’ju lërë pa fjalë

E la drogën para një viti, transformimi drastik i 30-vjeçarit do t’ju lërë pa fjalë

Një imazh që po qarkullon në Twitter tregon ndryshimin fizik të një personi të varur nga droga, i cili e ndaloi përdorimin e saj një vit më parë. Ai ishte i varur nga kokaina, LSD,…

Read More
Hedhja e këtij çifti në ujë është bërë hit në internet

Hedhja e këtij çifti në ujë është bërë hit në internet

Të shkosh në pushim me partnerin, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodh gjatë verës. Përveç pushimit, aventurat në plazh dhe ujë nuk kanë të paguar. Një video e fundit e publikuar në Facebook…

Read More
Shihni momentin kur shqiponja rrëmben fëmijën

Shihni momentin kur shqiponja rrëmben fëmijën

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Montreal, Kanada, shkruan GazetaBlic. Në një video të publikuar në Youtube shihet një shqiponjë e cila teksa fluturon, kalon pranë një parku në të cilin po loznin disa…

Read More
E kritikuan shumë, Linda i jep fund, kjo video po bën xhiro në internet

E kritikuan shumë, Linda i jep fund, kjo video po bën xhiro në internet

Linda Morina vazhdon të jetë ndër personat më të përfolur në botën e showbizit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo. Postimet e saj vazhdojnë të…

Read More
Ky është momenti qesharak kur një nënë e nervozuar, hyn në dhomën e vajzave dhe i gjen ato duke vallëzuar ‘twerk’ para kamerës

Ky është momenti qesharak kur një nënë e nervozuar, hyn në dhomën e vajzave dhe i gjen ato duke vallëzuar ‘twerk’ para kamerës

Ky është momenti qesharak kur një nënë e nervozuar, hyn në dhomën e vajzave dhe i gjen ato duke vallëzuar ‘twerk’ para kamerës. Adoleshentet, që besohet se janë spanjolle, mund të shihen duke e bërë…

Read More
Historia e agjentit të vërtetë 007 në kazino, serbit që frymëzoi filmat për Xhejms Bondin

Historia e agjentit të vërtetë 007 në kazino, serbit që frymëzoi filmat për Xhejms Bondin

Xh. Edgar Huver (1895-1972), ishte një nga burrat më të pushtetshëm dhe të frikshëm në Shtetet e Bashkuara, drejtor i Byrosë së Hetimeve, që më vonë u bë FBI, nga viti 1924 deri në vitin…

Read More
Kështu trajnoheshin ushtarët e UÇK-së në Koshare nga anglezi Jonathan Harrison (VIDEO)

Kështu trajnoheshin ushtarët e UÇK-së në Koshare nga anglezi Jonathan Harrison (VIDEO)

Jonathan Harrison ishte qytetari anglez i cili iu bashkua luftës së Kosovës, përkatësisht ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, shkruan “Zeri.info”. Në një video që ka postuar “FMimages Albania”, shihet se si Jonathan Harrison i ushtronte ushtarët…

Read More
Prishet Dasma Kosovare, Dasmorët Rrahen Mes Vete

Prishet Dasma Kosovare, Dasmorët Rrahen Mes Vete

Policia njofton se në Berishë të Malishevës ka arrestuar një person të dyshuar, i cili në një aheng familjar, pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht një person tjetër. Viktima ka pësuar lëndim trupor në pjesën…

Read More
Piloti i helikopterit filmon liqenin me llavë aktive /VIDEO

Piloti i helikopterit filmon liqenin me llavë aktive /VIDEO

Është mirë që njerëzit zakonisht nuk e dinë se si duken brendësia e një vullkani aktiv, pasi askush nuk dëshiron të bëjë atë afër flakëve vdekjeprurës. Sidoqoftë, kurioziteti ka nxitur një pilot për të parë…

Read More