1. Home
  2. extreme

Kategori: extreme

Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse

Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse

Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thjesht një “gjetje publicitare” për një faqe të tmerrshme të ankandit seksual. Aleexandra Khefren,…

Read More
Prostitucion në burgje, zbulohet skema e futjes së “bashkëjetueseve”

Prostitucion në burgje, zbulohet skema e futjes së “bashkëjetueseve”

Zbulohet një skemë e përhapur prostitucioni ndër vite, nga bosët e krimit në burgjet shqiptare. Duke shfrytëzuar një të drejtë që ia njeh ligji atë të një takimi special 5 orës njëherë në muaj me…

Read More
I sheh ëndërr numrat e lotarisë, i ndodh e papritura 64-vjeçares

I sheh ëndërr numrat e lotarisë, i ndodh e papritura 64-vjeçares

Një grua e moshuar, e cila fitoi lotarinë në vlerë prej 101.600 dollarësh, pretendon se i përdori numrat e saj të fatit, të cilët i erdhën në ëndërr. 64-vjeçarja nga Baltimore i ka thënë zyrtarëve…

Read More
Në SHBA kapet peshku me dy gojë

Në SHBA kapet peshku me dy gojë

Fotoja e një peshku me dy gojë u bë menjëherë virale, pasi u postua nga një grua në SHBA, e cila e kishte kapur në Nju Jork. Gruaja, e quajtur Debi Geddes, tha për Fox…

Read More
Qytetarët e Kosovës tymosin mbi 300 milionë euro duhan

Qytetarët e Kosovës tymosin mbi 300 milionë euro duhan

Rreth tre mijë tonë duhan, ne vlerë mbi 300 milionë euro, është sasia e duhanit që shpenzojnë qytetarët e Kosovës brenda një viti.Të dhënat e Doganës së Kosovës tregojnë se nga kjo shumë e përgjithshme…

Read More
Ish-agjenti i UDB-së: Eliminonim njerëz dhe fajin ua linim shqiptarëve

Ish-agjenti i UDB-së: Eliminonim njerëz dhe fajin ua linim shqiptarëve

Dëshmia e një ish-agjenti të UDB-së është publikuar nga mediat kosovare. Kryetari i Partisë Republikane në Serbi, Nikola Sanduleviq, ka regjistruar rrëfimin e ish-agjentit të UDB-së për disa krime ku ai ishte “kontraktuar” për t’i…

Read More
A po shuhen trevat shqiptare, shumë mërgimtarë po heqin dorë nga shtetësia

A po shuhen trevat shqiptare, shumë mërgimtarë po heqin dorë nga shtetësia

Numri i personave të cilët janë liruar nga nënshtetësia kosovare për periudhën janar – maj të vitit 2019, ka shënuar ulje për 4 për qind, krahasuar me vitin paraprak. 2,027 persona gjatë kësaj periudhe janë…

Read More
Pas aksidentit mjekët e kishin shpallur të vdekur, familjarët gjatë ceremonisë së varrimit vërejtën se indiani po lëvizte trupin

Pas aksidentit mjekët e kishin shpallur të vdekur, familjarët gjatë ceremonisë së varrimit vërejtën se indiani po lëvizte trupin

Vetëm ideja që të varrosh një njeri për së gjalli tmerron secilin person, e lëre më të ndodh në të vërtetë siç i ka ndodhur një të riu nga India. Mohammad Furqan, 21-vjeç nga Lucknow,…

Read More
Njihuni me burrin që kishte 3 këmbë dhe 2 organe gjenitale (VIDEO)

Njihuni me burrin që kishte 3 këmbë dhe 2 organe gjenitale (VIDEO)

Për disa mund të jetë e pabesueshme, por ja që është mëse e vërtetë. Dikur ka ekzistuar një burrë i cili ka pasur 3 këmbë dhe 2 organe gjenitale mashkullore. Ai lindi në Sicili në…

Read More
E pabesueshme: 6-vjeçarja bie nga kati i 25-të i ndërtesës, shikoni si ngrihet në këmbë

E pabesueshme: 6-vjeçarja bie nga kati i 25-të i ndërtesës, shikoni si ngrihet në këmbë

Një vajzë kineze gjashtëvjeçare ra nga kati i 25-të i një ndërtese duke mbijetuar mrekullisht raporton the Sun. Përkatësisht, prindërit e lanë vajzën e tyre vetme në apartament, në katin e 25-të të një ndërtese…

Read More