1. Home
  2. extreme

Kategori: extreme

Mbi 12 milionë britanikë kanë rënë viktimë e mashtrimit online

Mbi 12 milionë britanikë kanë rënë viktimë e mashtrimit online

Pothuajse një në katër britanikë ose 23 për qind kanë qenë viktima të mashtrimit gjatë blerjeve në internet, tregon një studim i ri. Raporti i inaugurimit të Trafikimit nga Shërbimi i Pagesave në Internet Shieldpay…

Read More
Ja si sillen femrat kur duan të bëjnë seks

Ja si sillen femrat kur duan të bëjnë seks

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues. Gjatë ovulacionit femrat bëhen nga pak më të…

Read More
Fisi do të vrasë djalin me 24 gishta, magjistari i tha se do pasurohen

Fisi do të vrasë djalin me 24 gishta, magjistari i tha se do pasurohen

Prindërit e një 12-vjeçari të lindur me 12 gishta të dorës dhe 12 të këmbës i kanë bërë thirrje policisë për të mbrojtur djalin nga sakrifikimi i të afërmve të tij lakmitarë. Sipas agjencisë aziatike…

Read More
Sorrat trajnohen për të pastruar parkun në Francë

Sorrat trajnohen për të pastruar parkun në Francë

Një park argëtimi në Francë ka trajnuar gjashtë sorra që të mbledhin bishtat e cigareve dhe mbeturina të tjera që hidhen nga vizitorët, në këmbim të ushqimit. Christophe Gaborit, përgjegjës për shpendët në parkun Puy…

Read More
Bregdeti u mbush në mënyrë misterioze nga qindra ‘patate deti’ (Foto)

Bregdeti u mbush në mënyrë misterioze nga qindra ‘patate deti’ (Foto)

Rosie Hendrick po shëtiste në një bregdet të Cornish të Anglisë, kur vërejti fenomenin misterioz që kishte mbushur plazhin. Valët kishin nxjerrë në breg qindra krijesa misterioze, që banorët e zonës i quajnë ‘patate të…

Read More
Si do të dukej Toka pa njerëz?

Si do të dukej Toka pa njerëz?

Mbi 7.6 miliardë njerëz jetojnë në Tokë, dhe ky numër po rritet çdo ditë. Mënyra më e lehtë për të kuptuar ndikimin që kemi në planetin është të pyesim veten “çfarë do të ishte nëse…

Read More
E tmerrshme, gruaja ia thyen penisin të dashurit duke bërë seks

E tmerrshme, gruaja ia thyen penisin të dashurit duke bërë seks

Një grua ka treguar për momentin e tmerrshëm kur ia theu të dashurit të saj penisin gjatë seksit. Megan Barker dhe par tneri Adam Francis ishin në mes të aktit seksual, kur një ‘krismë’ pengoi…

Read More
Zbulohet një lloj i ri i grerëzës me helm paralizues

Zbulohet një lloj i ri i grerëzës me helm paralizues

Shkencëtarët në Amazonë kanë gjetur një lloj të ri grerëzës që duket e frikshme. Përveç që djeg tepër gjatë pickimit, ajo posedon një helm të fortë që është në gjendje të paralizojë viktimën, para se…

Read More
Femra këtë gjë duhet ta bëni para dhe pas seksit, ju meshkuj detyrojini ta bëjnë!

Femra këtë gjë duhet ta bëni para dhe pas seksit, ju meshkuj detyrojini ta bëjnë!

Gjatë seksit vaginal, penisi mund të shtyjë bakteret e huaja brenda në uretër dhe ato të lëvizin përgjatë rrugëve urinare për të prekur veshkat. E kjo është edhe arsyeja prej nga vjen shqetësimi. Për ta…

Read More
Disa fakte interesante për të pasmet

Disa fakte interesante për të pasmet

Ja disa fakte interesante për të pasmet: Quhet pigofili, fiksimi i meshkujve për të pasmet që ndonjëherë kthehet edhe në patologjik. T’i tregosh të pasmet nudo dikujt është një lloj tallje që përdorej që në…

Read More