Brenda natës një sërë grabitjesh në Shëngjin

Një sërë grabitjesh brenda natës në Shëngjin, hajdutët përfitojnë nga stuhia.

Nga burime jozyrtare mësohet se tentativat kanë ndodhur brenda natës, teksa mësohet se janë vjedhur pesë milionë lekë në pikën e këmbimit valutor.

Grabitësit kanë përfituar nga mungesa e energjisë për shkak të stuhisë që ka kaluar mbrëmë në zonë. Policia vijon hetimet.

Gazetari

Read Previous

Kapiteni Lichsteiner arsyeton festën e Xhakës e Shaqirit, trajneri Petkoviq mban balancën

Read Next

Namazi i vitrit dhe forma e faljes së tij.