Brenda dhomës së gjumit të BabyGee, ja foton e kujt e ka të varur në mur

BabyGee ka publikuar disa imazhe nga dhoma e saj e gjumit.
Këtë e bëri në llogarinë e saj në Instagram aty ku kohëve të fundit po qëndron mjaft aktive, shkruan lajmi.net

Në imazhet e postuara këngëtarja shihet në dhomë e saj dhe në mur e ka të varur foton e Marilyn Monroe.

Ndër të tjera në sy bie edhe gjoksi i saj, të cilin e ka zbuluar dhe e bën të duket joshëse.

Gazetari

Read Previous

Idriz Ismajli: Baca Sylë dhe “xhokeri”

Read Next

Kyështë moti në Kosovë gjatë javës së ardhshme