“Bomba” mbrëmjes, Di Maria në Serie A?

Angel Di Maria pranë largimit nga PSG.

Aventura e yllit argjentinas te kampionët e Francës, mund të përfundojë këtë afat kalimtar.

Mediet në Argjentinë e cilësojnë sensacional lajmin dhe shumë të besueshëm se largimi i Di Marias nga PSG është shumë pranë.

Sipas raportimeve e ardhja e ish anëtarit të Manchester United dhe Real Madrid mund të jetë në Serie A.

Është Interi që ka pasur kontakte me argjentinasin, dhe një marrëveshje mund të arrihet shumë lehtë në orët e ardhshme

Gazetari

Read Previous

12 tërmete për pak orë, çfarë po ndodh në Gjirin e Lalzit /FOTO

Read Next

Fjalët e para të Shaqirit si lojtar i Liverpoolit