Blerona Zeqiri Ju kall me këtë fustan

Moderatojra e njohur shqiptare Blerona Zeqiri përveç moderimit, njihet edhe për stilin e saj joshëse.

Krahas moderimit, Blerona shfaqet shumë atraktive përmes postimeve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo

Blerona sot ka publikuar një foto ku shfaqet gjatë emisionit të së dielës, të cilin ajo e drejton.

E veshur me një fustan të çuditshme ajo ka befasuar ndjekësit e saj me veshjen. Kaq bukur është dukur ajo.

Gazetari

Read Previous

Policia ia arrin qëllimit, ja kë arrestoj

Read Next

TOKA DHE DUKURITË ATMOSFERIKE