Bie nga shkëmbi derisa po bënte fotografi – foto

Një grua 21-vjeçare britanike vdiq pasi ra nga një shkëmb në Australi.

Madalyn Davis nga Lincoln vdiq nga plagët që mori këtë javë në Gjirin e Diamantit të Sidneit.

Një ambulancë u thirr në vendngjarje rreth orës 6:30 me kohën lokale dhe trupi i saj u nxor nga deti orë më vonë.

Gjiri i Diamantit ka shenja paralajmërimi për njerëzit që të mos afrohen në skaj, dhe kryetari i bashkisë tha se ata gjithashtu vendosën një gardh më të lartë.

Sipas profileve të mediave sociale, Davis ishte një kozmetologe e specializuar në prerjen e qerpikëve. Para se të nisej për në Australi, ajo ishte në Tajlandë dhe Bali, transmeton KosovaPress.

Gazetari

Read Previous

“E përdhunuan para se ta hidhnin në rezervuar” Detaje tronditëse për vrasjen e Drita Saliajt

Read Next

Adrenalinën qe ndjeu Ledri do ta ndjeni edhe ju kur të shihni këtë video