Beyonce sjell prapaskenat e turit të saj me Jay-Z

Njëri ndër çiftet më me nam në skenën muzikore Beyonce dhe Jay-Z janë duke e mbajtur turneun e tyre “On The Run II Tour”.

Beyonce në Instagram ka postuar një video në të cilën shihen ata në prapaskenë përgjatë këtij turneu, transmeton Koha.net.

Dyshja e famshme kishte nisur turneun në qershor në Britani të Madhe, dhe tani kanë vetëm edhe pesë shou të tjerë për t’i dhënë fund këtij turneu, shkruan Billboard.

Çifti ka fituar shumë të madhe parash nga ky turne deri më tani, shifrat që arrijnë mbi 150 milionë dollarë.

“On The Run II Tour” përfundon më 4 tetor në Seattle.

Gazetari

Read Previous

Drita fiton derbin ndaj Prishtinës, Gjilani mposht Ferizajn

Read Next

Ushtari i Ramush Haradinajt shpërthen me lot n’Kosovë Show