Besi pozon krah Xhensilës, thotë se këngëtajra po merr bukurinë nga ai

Besi dhe Xhensila shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqen në veturë.

Dyshja dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit, ndërsa aktori thotë Xhensila se ka filluar ta marrë bukurinë nga ai.

“Osht i vertet ai llafi qe nje cift fillojn e marrin nga njoni tjetri, ja pra pse eshte zbukuru edhe mrs.Kallaku  @xhensilamyrtezaj“, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.

Ardian H

Read Previous

“Mijëra jetë mund të ishin shpëtuar…”, eksperti britanik zbulon gabim fatal të qeverisë

Read Next

SHBA do t’i testojë 100 mijë persona në mënyrë që ta kemi vaksinën përfundimtare deri në fund të vitit