Bëri thirrje për protesta kundër policisë, Rama përjashton deputetin e Laçit

Edi Rama duke folur në asamblenë e PS-së ka bërë të ditur se deputeti i Laçit Gjetan Gjetani nuk mund të jetë më pjesë e grupit të PS-së.

Rama tha se ai nuk ka vend në PS.

‘Sot nuk ka ardhur dhe ka bërë shumë mirë.

Ai nuk ka bërë asnjë punë dhe ka kërkuar vetëm ndere për të bërë emërime dhe kërkonte që të emëronte edhe shefa komisariatesh.

Ky deputet nuk ka më vend tek ne’.

Gazetari

Read Previous

Vjen në top-formë, Zaimina Vasjari vë në pah këmbët e gjata

Read Next

10 kuriozitete nga Gjeografia