Benita dhe Monda debutojnë me “Loca”

Dy këngëtaret e reja të estradës, Monda dhe Benita kanë debutuar me projektin e tyre të parë muzikor.

“Loca” titullohet kënga e dy bukurosheve të reja, të cilat tashmë janë pjesë e ON Records.

Muzika është realizuar nga producentët e njohur Zzap dhe Chriss, gjersa tekstin e kanë shkruar vet Monda dhe Benita.

Foto: ZzapnChriss Onrecords/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin vajzat e reja të skenës vijnë me një performancë mjaft ‘të nxehtë’.

Ana vizuale i është besuar produksionit XL Films.

Ardian H

Read Previous

PSG e kanë seriozisht për talentin Takefusa Kubo, por japonezi dhe Real Madridi nuk duan të dëgjojnë

Read Next

Maratonat e New York-ut dhe Berlinit u anuluan për shkak të pandemisë koronavirus