Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet.

Këngëtarja e njohur shqipare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka thënë për Zërin e Amerikës së të dielën niset për në Shqipëri për të ndihmuar personalisht pas të fuqishëm që tronditi vendin.

Se do të shkojë për të parë nëse të hollat e mbledhura po shkojnë në vendin e duhur ka treguar edhe nëpërmjet një postimi në Instagram.

Deri më tani në faqen e ngritur prej saj janë grumbulluar mbi 80 mijë dollarë./Lajmi.net/

Gazetari

Read Previous

Autobusi që u rrotullua nga një urë në Siberi, 19 udhëtarë mbetën të vdekur dhe 21 të lënduan

Read Next

Nis rindërtimi i shtëpisë së familjes që mori përsipër Rita Ora pas tërmeteve