Bayerni s’humb kohë, kalon në epërsi falë Goretzkas

Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, që po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës.

Në minutën e 16-të të ndeshjes, Leon Goretzka e kaloi në epërsi skuadrën e tij përmes golit të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme, raporton Gazeta Express.

Ardian H

Read Previous

Bie numri i viktimave nga Covid-19 në Itali, Lombardia më e prekura

Read Next

Barcelona sërish ulë çmimin e Ousmane Dembeles