Bayern vendos për trajnerin

Hansi Flickun do të vazhdojë të jetë trajner i Bayern Munich

Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar se tani për tani, Hansi Flick do të vazhdojë të jetë i ulur në stolin e klubit gjerman.

Bayerni bëri një tjetër paraqitje pozitive nën urdhëratë e Flick, duke e mposhtur 4-0 Dortmundin në “Allianz Arena”.

Ai tha se do të flasë me Arsene Wengerin për të sqaruar gjithçka.

“Do të punojmë me Hansi Flickun deri në vendimin e radhës”, u shpreh Rummenigge.

“Kam respekt për Arsene Wengerin. Do ta thërrasim dhe do t’i sqarojmë gjërat. Nuk dua kurrfarë stresi me të”.

Gazetari

Read Previous

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më seksi

Read Next

Kjo është arsyeja pse gjatë propozimit për martesë, burri ulet në gjunjë