As nuk flasin, as nuk dëgjojnë, çifti më specifik në Kosovë beson në Zot dhe veshet krejt firmato

Hysen Rexhaj nga Komuna e Gjakovës është rast specifik në vendin tonë. Ai zbut ujqi dhe cdo kafshë tjetër si dhe zvarranik të ndryshëm, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai tregoj se ishte pickuar nga gjarpërinj të ndryshëm, madje as nuk ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Me tutje ai thotë se ka hapur një kopsht zoologjik në fshatin e tij, transmeton Gazeta NewBorn.

Mysafiri të tjerë në emision kanë qenë edhe cifti nga Drenica që poashtu janë memecë, por që besojnë shumë në Zot dhe vishen komplet me firmë/Gazeta NewBorn/

Gazetari

Read Previous

Ernad Kosumi, mori çmimin e parë në një konkurs në të cilin morën pjesë 1432 student nga e gjithë bota

Read Next

Anxhela Peristeri e puth “live” në emision këtë këngëtar! Ja kush është ai