Arti i shkrirë në muzikë! Elvana Gjata, Ledri dhe John ‘vulosin’ hitin e kësaj vere

Mbrem u publikua kënga ‘Mike’ nga Elvana Gjata, Ledri Vula dhe John Shahu.
E ky projekt muzikor po cilësohet si ‘hiti’ i kësaj vere pasi për kaq pak orë u pëlqye shumë nga publiku, shkruan lajmi.net

Arti i kësaj kënge i shkrirë në muzikë mori klikime të shumta në Youtube dhe Elvana Gjata u duk tejet seksi e veshur me fustan të kuq.

Kujtojmë se ajo pati sukses edhe me këngën solo ‘Ku vajti’ e cila u punua me shumë profesionalizëm nën koreografinë e Albi Nakos.

Gazetari

Read Previous

Shpëton Merkel, arrin marrëveshje me CSU-në

Read Next

FOTO/ Nëna dhe e bija tregojnë të pasmet seksi