Arta Nitaj në lidhje dashurie me futbollistin e njohur shqiptar?

Janë publikuar fotot të cilat ngjallin dyshime për një lidhje të mundshme mes Artës dhe futbollistit të njohur shqiptar.

Një romancë e re duket të ketë lindur në shoubizin shqiptar.

Fjala është për aktoren bukuroshe Arta Nitaj që duket të jetë në lidhje me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn.

Dyshimet kanë nisur tash e një kohë nga marrëdhënia e reflektuar në Instagram ku dyshja ndiqen me njëri-tjetrit por janë vulosur sot.

Arta dhe Adnani janë bashkë në një udhëtim për të cilin burimet e Prive.al saktësojnë se bëhet fjalë për Emiratet e Bashkuara Arabe.

Kjo është vërejtur nga postimet në vende identike teksa kanë pozuar edhe me një kafshë të njejtë në profilet e tyre respektive.

Detaje të tjera priten të bëhen të ditura me kohë.

0 Reviews

Write a Review

Gazetari

Read Previous

S’ka marrëveshje për bashkëqeverisje, këto janë hapat që vendi të shkojë përsëri në zgjedhje

Read Next

Revole “TT” dhe gjak në dysheme, personi që u gjet i vdekur në Deçan dyshohet se u vetëvra

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial