Arta Nitaj e quan vetën ‘bashkëshorte të nxehtë’

“Gruaja e vërtetë e nxehtë”, ka shkruar Arta Nitaj në një fotografi që e ka publikua.

Arta Nitaj ka pozuar me një fustan i cili i zbulon gjoksin.

Aktorja shqiptare, Arta Nitaj, duket në foton e fundit të postuar në Instagram.

E veshur me një fustan të gjatë ajo ka treguar gjoksin ndërsa duket tërheqëse në pozën që e ka marrë.

Aktorja shpesh herë ka qenë në qendër të ballinave të mediave rozë shkak i provokimeve me foto, e edhe jeta e saj private është komentuar mjaft shumë.

Gazetari

Read Previous

25 filxhanë kafe në ditë nuk e rrezikojnë shëndetin e zemrës suaj

Read Next

Plas sherri mes Xhodes dhe Delindës