Arta Elezaj si “karramel”, këtë herë duket tamam si sheqer!

Aktorja e njohur, Arta Elezaj çdo herë di të paraqitet me shumë stil.

 Edhe këtë herë ajo shkëlqen me bukurinë e saj, derisa ka nxjerrë në pah format e trupit të saj.

Elezaj e cila njihët për rolin e saj në serialin “O sa mirë”, njihet për jetën e saj luksoze dhe veshjet firmato që bukur shpesh i ekspozon.

Fitore H

Read Previous

Imazhet satelitore ‘tregojnë strukturat e Kinës’ në kufirin e Indisë

Read Next

Rama paralajmëron fjalim për aktakuzën e Thaçit e Veselit në Kuvendin e Shqipërisë