Arta ‘bomba’ seksi e fitnesit

Është kthyer në Kosovë.

E pas pushimit që bëri në Dubai, Arta Nitaj i është kthyer angazhimeve që i ka bërë çdoherë tjetër, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram ka hedhur një foto shumë të ‘nxehtë’.

Arta bëri një ‘belfie’ në fitnes, duke vënë në pah të pasmet bombastike.

E tillë, ajo dukej shumë seksi.

Image

Gazetari

Read Previous

Mustafa dhe Kurti diskutuan për formimin e qeverisë së re

Read Next

Kosova i vetmi vend me rritje të importit në krahasim me eksportin