Arilena me tjera foto joshëse nga bregdeti, kësaj radhe ‘harron’ reçipetat

Arilena erdhi sërish atraktive nga pushimet.

Arilena Ara është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë atraktive.

Ditët e fundit, ajo ka sjellë vazhdimisht imazhe të reja nga fotosesionet që i realizoi gjatë pushimeve në bregdet.

Në foton e fundit, ajo u shfaq e veshur me një palë pantallona dhe xhaketë blu, ndërsa mori vëmendjen ngase nën të nuk kishte fare reçipeta.

Kujtojmë se pas këngës “A fall from the sky”, Arilena nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. 

Fitore H

Read Previous

Pavarësisht paralajmërimit se pandemia nuk është as afër fundit, çekët mbajnë festë për t’i dhënë lamtumirën simbolike virusit

Read Next

FIBA ndërmerr hapa të rëndësishëm për të rritur mundësitë për gjyqtaret femra