Arbenita Ismajli pozon nga mbrapa, ngacmon imagjinatën e fansave duke ekspozuar të pasmet

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, vazhdon të jetë shumë e komentuar për paraqitjet e saj.

Bukuroshja ndan thuajse çdo ditë fotografi dhe video të ndryshme me fansat e saj, ku nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Një të tillë, Arbenita e ka bërë edhe në fotografinë e fundit të ndarë me afro 530 mijë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar së fundmi në të brendshme, teksa ka vënë në pah të pasmet e saj atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat trupore.

Arbenita përndryshe është bërë e njohur falë lidhjes së saj me reperin Fero, por edhe për ushtrimin e profesionit të saj si blogere. /

Ardian H

Read Previous

Morena Taraku nis pushimet, shfaq të pasmet atraktive në plazh

Read Next

Klopp është admirues i kamotshëm i Alcantaras, gjermani e kishte lëvduar disa herë mesfushorin spanjoll