Arben Ahmeti: Komunikatë e sponsorizuar, veq aktakuzë nuk po duket!

Njohësi i çështjeve politike, Arben Ahmeti ka komentuar aktakuzën e bërë publike nga Specialja për presidentin Thaçi dhe kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli.

Ahmeti thotë se një komunikatë e tillë vetëm aktakuzë nuk po duket.

100 vrasje, do para lufte, do mas lufte, do shqiptare, do serb, do komunitete tjera. Ama te gjitha ne nje aktakuze te vetme.Ne nje aktakuze qe u deponu para disa muajsh por qe publikohet sot ende e pakonfirmuar.Veq aktakuze nuk po duket.

Postimi i plotë i Ahmetit:

100 vrasje, do para lufte, do mas lufte, do shqiptare, do serb, do komunitete tjera. Ama te gjitha ne nje aktakuze te vetme.
Ne nje aktakuze qe u deponu para disa muajsh por qe publikohet sot ende e pakonfirmuar.
Veq aktakuze nuk po duket.

Komunikate e sponzorizuar. Garant numrin ka me e pas 69 😀

A.A – ideator i konspiracioneve

Ardian H

Read Previous

Zyrtarja e PSD-së: Thaçi e Veseli fajtor për keqqeverisje, për UÇK-në meritojnë respekt

Read Next

Fillon testimi në njerëz për vaksina të reja në Mbretërinë e Bashkuar