Angela Martini provokon të gjithë me këto lëvizje që bën në jaht

Një nga modelet më seksi dhe të suksesshme në Shëqipëri, është edhe Angela Martini e cila është përfolur gjatë për marrëdhënien e saj me biznesmenin Dragos Savulescu.

Angela është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në jaht ku shihet duke bërë lëvizje joshëse dhe provokuese.

“Mua më pëlqen pamja, po juve?”, ka shkruar modelja e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëvë.

Ardian H

Read Previous

Një loçkë si Ava Max

Read Next

Flakët e dritës shihen duke dalë për herë të parë nga një vrimë e zezë