Ambasada e Kosovës në Gjermani ka një njoftim për bashkëatdhetarët

Ambasada e Kosovës në Berlin dhe Konsullatat në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Düsseldorf, Hamburg dhe Kopenhagë nuk ofrojnë shërbimet e tyre nesër (31 korrik), me rastin e Festës së Kurban Bajramit.

“Të gjithë besimtarëve myslimanë: Me fat Bajrami!

Kudesuni për veten dhe të afërmit tuaj: Distancë, Maskë, Higjienë”, përfundon njoftimi i ambasadës.

Fitore H

Read Previous

18 raste të reja dhe 38 të shëruar nga koronavirusi në Ferizaj

Read Next

Shërohen 10 persona nga koronavirusi në Kamenicë