Aktori kosovar ka një zgjidhje interesante për rregullimin e veshëve pas heqjes së maskave

Maskat në fytyrë janë bërë pjesë e përditshmërisë që nga fillimi i pandemisë Covid-19.

Në shumë vende të botës vendosja e maskave është obligative edhe në vendin tonë po bëhet thirrje që të barten nga qytetarët.

Për këtë përmes një statusi në InstaStory ka reaguar aktori i njohur, Donat Qosja i cili me shaka ka thënë se pas përmirësimit të situatës, dy muaj do të mbajmë maskat në anën e kundër, prapa kokës për të rregulluar veshët.

Kujtojmë që aktori vazhdimisht komenton situata aktuale, ndërsa mbetet i angazhuar me projekt të ndryshme artistike.

Fitore H

Read Previous

Kosovari ia merr shtetasit zviceran 2 telefona dhe 3000 franga, pastaj ikën me BMW

Read Next

Tayna mbrëmë e “kalli” Zvicrën, fillon zyrtarisht sezonin e koncerteve