AKTIVISTËT E VETËVENDOSJES I PËRGJIGJEN ENDRITIT

Pas shkarkimit të qeverisë Kurti mbrëmë, i menjëhershëm ka qenë reagimi i djalit të presidentit Thaçi, Endritit.

Endrit Thaçi publikoi një fotografi ku shfaqej babai i tij duke krasitur pemën, por ai kishte zgjedhur të vendoste aty fytyrën e Albin Kurtit.

Pas kësaj reaguan ashpër në rrjete sociale aktivistët e VV-së me komente nga më të ndryshmet duke mbrojtur Kurtin.

Madje ata kanë publikuar dhe një fotografi tjetër tanimë ku në pemën e “famshme” ka lulëzuar vetëm lideri i tyre, Albin Kurti.

0 Reviews

Write a Review

Ardian H

Read Previous

Policia ka arresuar tetë persona sepse nuk respektuan kufizimin e lirisë së lëvizjes

Read Next

Ylli i Ajaxit, Abdelhak Nouri zgjohet nga koma pas dy vitesh e nëntë muajsh