Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në Prishtinë

Një aksident trafiku mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur te rrethi i Rrugës C në lagjen “Mati 1” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas sinjalizuesit që i ka dërguar fotografitë nga vendi i ngjarjes, aksidenti ka ndodhur para pak minutave.

Siç edhe shihet në pamjet e mëposhtme, në vendin e ngjarjes kanë dalë policia.

Gazeta Sinjali do t’ju mbajë të infeormuar lidhur me këtë rast.

Ardian H

Read Previous

120 qytetarë të Prizrenit presin sonte rezultatet për Covid-19

Read Next

Shqipëria kalon Kosovën për nga numri i viktimave nga koronavirusi