Aksident i rëndë në autostradën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet edhe për të vdekur

Një aksident që duket ka përfunduar me fatalitet ka ndodhur pak më parë në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Në fotot e dërguara në adresë të IndeskOnline,  thuhet mes tjerash se  dyshohet për tre të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dal dhe njësitet policore.

IndeksOnline do të ju mbaj të informuar..

Ardian H

Read Previous

AKADEMIK QOSJA GODET LDK-NË – ORGANIZOI KOMPLOT PARLAMENTAR PËR RRËZIMIN E KURTIT

Read Next

“Pija alkool çdo ditë”, rrëfimi i brazilianit Sisinjo: Te Reali më urrenin “shefat”