Aida Doçi: Burrit tim do t`ja ndaloj këtë punë deri në Martesë

Aida Doçi ishte e ftuar në emisionin Elite Show në T7.

Këngëtarja ka folur për jetën private dhe artistike, transmeton Gazeta NewBorn.

Doçi e cila thotë se nuk është në lidhje nuk preferon seksin para martesës.

Kohë më parë, ajo ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, këngëtarja ka folur edhe për virgjërinë e saj, duke treguar haptas që ende është e virgjër.

Gazetari

Read Previous

Shqiptarët e Luginës së Preshevës kërkojnë të përfshihen në dialogun Kosovë-Serbi

Read Next

këto 2 sure Zoti i Madh të ruan nga cdo gjë e keqe njëkohësisht mund të shërohesh nga shumë sëmundje shpirterore: