Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl festojnë dyvjetorin e martesës

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ditën e sotme (e enjte) feston dyvjetorin e martesës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl, para dy viteve e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni luksoze në Miami të Floridas.

Dorëzime rekorde – oferta “servisi falas TON’ JETËN” vazhdohet deri më 30 qershor

E SPONSORUARLEXO MË SHUMË

Dhe së fundmi përmes rrjeteve sociale, biondja tregoi se ka shkuar në po të njëjtin vend për të festuar këtë përvjetor.

Afërdita Dreshaj (Foto: Instagram)

“Ne jemi martuar në këtë hotel para dy viteve, kështu që ne erdhëm të festojmë përvjetorin këtu”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një postimi të ndarë në InstaStory.Lexo po ashtu:Afërdita Dreshaj publikon një video të bashkëshortit të saj çek duke e bërë shqiponjën

Ajo duket se po argëtohet në masë të madhe dhe në shumë prej intervistave është shprehur se ka një raport të shkëlqyer me partnerin e saj.

Artistja Dreshaj i ka mësuar atij shumë gjëra përfshirë këtu edhe traditat shqiptare e disa fjalë në shqip.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl (Foto: Instagram)

Grumbullo të dhëna shpejt dhe lehtë përmes Pyper

E SPONSORUARSHIKO VIDEON

Krahas kësaj, Afërdita prej vitesh nuk ka qenë aktive dhe e angazhuar në muzikë duke u fokusuar më shumë në jetën e saj private.

Ardian H

Read Previous

Southampton – Arsenal, kthehet Granit Xhaka

Read Next

Dhurata Dora të shtunën publikon këngën e re “Ferrari”