Adelina Berisha si rrallë herë tregon linjat dhe ‘çmend’ me bikinit lëkurë

Këngëtarja Adelina Berisha është duke vazhduar pushimet.
Me poza seksi nga atje po i mbanë pranë fansat e shumtë që ka, shkruan lajmi.net

E në një të fundit duket tejet joshëse me bikini të zeza lëkurë të cilat në fokus të veçantë i vënë linjat trupore.

Kënga e fundit e saj i publikua para 4 muajsh dhe mbanë titullin ‘S’ta fal’ ndërsa ajo po punon për projekte të reja të cilat premton se do të jenë ‘hite’.

Gazetari

Read Previous

Trump: BE është krijuar që të përfitoj nga SHBA

Read Next

Kush udhëton, ka mundësi më të mëdha për sukses në jetë!