“A ka diçka mes teje dhe Adelinës?”, Skerdi i jep përgjigje ndjekësit

Skerdi ka treguar për raportin me Adelina Ismailin.

Javën e kaluar, Skerdi dhe Adelina Ismaili sollën bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Kënga “Amaneti” erdhi në versionin remake e realizuar edhe me videoklip dhe u mirëprit edhe nga fansat e të dy artistëve.

Mirëpo për t’u habitur ka qenë një pyetje e dikujt prej ndjekësve drejtuar Skerdit.

Ai është pyetur nëse mes tyre ka diçka më shumë se kolegialitet.

Gazetari

Read Previous

Ende pa përfunduar asfaltimi i rrugës 4-kilometërshe Runik – Syriganë kanë filluar riparimet

Read Next

U tërhoq nga “Kënga Magjike” shkak i tërmetit, flet Besa Kokëdhima