A e keni ditur se kjo është gruaja e Burdushit? (FOTO)

Ai është shfaqur shumë shpesh nëpër emisione të ndryshme me tendencën për t’i bindur njerëzit se ajo që ai thotë dhe bën është e vërtetë, shkruan Gazeta NewBorn.

Burdushi është i njohur në Kosovë si parashikues i fatit.

Përkundër faktit se shpesh është demantuar nga hoxhë e teolog të ndryshëm, ai vazhdon të bëjë punën e tij.

E njohim atë, por asnjëherë nuk kemi parë dikë nga familja e tij.

Sot keni rastin të njiheni me bashkëshorten tij, e cila në shikim të parë duket sikur të jetë motra e Burdushit.

Gazetari

Read Previous

Del fotografi tjetër ku edhe Albin Kurti shihet i ulur afër Gjuriqit

Read Next

Aksident i rëndë trafiku në këtë vend të Kosovës, ja detajet e fundit