A E Keni Dit Se…

A e keni dit se…Hoxha Halil Kastrati gjate muajt te Ramazanit paska dhuru 4 mije pako ushqimore me vlere 55€, qe i bjen 220 mije euro.46 banesa dhe shtepi ne vlere 30 mije euro, qe i bjen 1 milion e 380 mije euro.Fale Halil Kastratit dhe donatoreve vetem ne muajn e Ramazanit jane dhuru 1.5 milion euro.Nese vazhdon me kete ritem, i bjen qe mbrenda viti te jepen donacion 18 milion euro. Kjo e poshtron çdo politikane, qe thote “ia du te miren Kosoves”Kjo eshte dicka madheshtore Popull human, bravo. 🙏🇽🇰🇦🇱

Gazetari

Read Previous

Se shpejti revista shkencore në tregun medial të Kosovës

Read Next

Shkencëtari I Famshëm: “Zoti Ekziston Dhe Drejton Gjithçka, Ja Provat”