30 aksidente trafiku për 24 orë

30 aksidente janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit në vend.

Shtatë prej tyre ishin me të lënduar, kurse 23 me dëme materiale, transmeton Indeksonline.

Përgjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 299 tiketa trafiku.

Roland Mullaavda

Read Previous

E dhimbshme/ Unë do mbetem i fundit dhe do ti fikë dritat e fshatit më të madh shqiptar

Read Next

Tërmet i fortë në Turqi