23-vjeçari djeg veturën e nënës së tij

Policia e Vlorës ka arrestuar shtetasin K.K. (23), pasi ky i fundit kishte djegur veturën e cila ishte në pronë të nënës së tij.

Dje në zonën e skelës, automjeti tip ‘Renault Clio’ në pronësi të shtetases A.K, u përfshi nga flakët dhe për pasojë u dogj plotësisht.

Specialistët e hetimit të krimit kanë zbuluar se ky shtetas i ka vënë zjarrin mjetit të nënës së tij, për motive të dobëta./tch

0 Reviews

Write a Review

Gazetari

Read Previous

Kërcënon Melinda “Mshele gojën ose po ta kepi”

Read Next

Rrëzimi i Palmës në Durrës, njëri nga të plagosurit me çarje në kokë

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial