show bizi 

Motra e supermodeles reklamon trupin seksi me bikini të vogël

Ajo është motra e vogël e supermodeles britanike, Kate Moss. Dhe, Lottie Moss ka dëshmuar se mund të tërheqë po aq vëmendje sa motra e saj më e njohur, teksa ka publikuar disa fotografi superjoshëse. Ajo ka veshur një bikini të vogël rozë, për të reklamuar trupin e saj marramendës. Modelja seksi 21-vjeçare i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, ku i ka publikuar fotografitë e nxehta. E në një tjetër foto, ajo është shfaqur gjysmëlakuriq, duke i mbuluar gjinjtë me duar para pasqyrës.

Lexo më shumë
Fakte Kuriozitete Lajme Shkence 

Fillon turizmi hapësinor, bileta 250,000 dollarë

Pas vitesh përsosjeje dhe testimi, Virginia Galactic do të jetë e gatshme për nisjen e anijes së parë kozmike SpaceShip 2 vitin e ardhshëm. Turneu i udhëtimit hapësinor sub-orbital, i organizuar nga ndërmarrja e miliarderit Richard Branson, do të bartë pasagjerët në lartësi prej 75 kilometrash. Udhëtarët e interesuar duhet të paguajnë 250,000 dollarë për biletë, raporton Washington Post. Ndërsa disa e konsiderojnë atë si një çmim të arsyeshëm, të tjerët nuk pajtohen. Ata mendojnë se ky është një çmim i lartë duke pasur parasysh që SpaceShip 2 do të…

Lexo më shumë
show bizi 

Modelës sa si doli gjoksi nga fustani i kuq

Nuk ka të ndalur. Modelja me famë botërore CJ SPARXX një tjetër fotografi provaktive në Instagram, shkruan Syri Kosova. Në foto, ajo shfaqet e veshur me një fustan të kuq, shumë të hapur te gjoksi. E për shkak të madhësisë, CJ-së sa si doli gjoksi në ‘fushë’. View this post on Instagram Baby i’ll give ya somethin to stare at.💋 @fashionnova @fashionnovamen A post shared by CJ SPARXX (@cjsparxx) on Oct 1, 2019 at 9:32pm PDT

Lexo më shumë
show bizi 

“Dëgjo ti bir k*rve”… motra e Encës degjeneron me fjalorin në rrjetet sociale

Krahas së motrës, gëzon famë në trojet shqiptare. Uindi Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram përmes së cilës ka degjeneruar me fjalorin që e ka përdor, shkruan Syri Kosova. Ajo shihet e ulur në një tavolinë derisa veshur kishte një bluzë të hapur te gjoksi. “Degjo ketu ti Bir Ku*ve , nuk do besh asnje levizje pa te lajmeruar une …?????? #donuindi ( ju duhet t jeni mesuar me 69 personalitetet e mia deri tani besoj)” janë fjalët e saj të cilat ndonëse i tha me shaka, prapë se…

Lexo më shumë
show bizi 

Arta Nitaj në top formë

Arta Nitaj ka ndarë një foto në Instagram. Arta Nitaj aktorja e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’ ka ekspozuar vijat trupore në imazhin e fundit të ndarë. Vikendin aktorja po e shijon në një vend të qetë malor teksa, në veshje sportive zeshkania seksi duket në formë të përkryer fizike. Pas u bë e njohur për publikun me aktrim dhe prezantuese, tash Arta ja ka mësyrë edhe politikës së fundi ajo i është bashkuar Partisë Demokrtike të Kosovës.…

Lexo më shumë
show bizi 

“James Bond” dhe “Transporter” vizitojnë Kosovën

Dy filma shumë të njohur për publikun kosovar dhe të mbarë botës pa dyshim janë “Casino Royale” dhe “Transporter”. Personazh kryesor te i pari është agjenti britanik i zbulimit, James Bond, i njohur si 007, rolin e të cilit e luan Daniel Craig, ndërsa te i dyti një transportues tullac e shumë i zhdërvjellët, rolin e të cilit e luan i mirënjohuri Jason Statham. Sonte, në emisionin n’Kosovë Show kanë qenë dy njerëz aq të ngjashëm me dy aktorët, sa ju habisin me dukjen e tyre – sikur të ishin…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial