Si një ”kukull”, kaq e bukur si nuse po duket Afrona me vello sonte

Këngëtari i njohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona sot po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasma e çiftit po flitet se do të jetë dasma e vitit, përcjell ORAinfo

Ata kanë zgjedhur një vend bregdetar për këtë ditë.

E në rrjete sociale janë publikuar videot e para të çiftit në ditën e tyre më të lumtur.