Ziza, modelja e Instagramit që u bë e famshme te “Stupcat”

Quhet Ziza Pajaziti dhe është modele.

Bukuroshen kosovare fillimisht e kemi parë në klipin e Milotit dhe Florianit “Fajin ma la” e më pas e famshme u bë në Instagram.

Zizën së fundmi e kemi parë në një skeq me Stupcat.

Një femër seksi me linja trupore që e ‘çmenden’ edhe kamarierin.

Ja disa nga fotot më seksi të saj.