Momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit (Video)

Një plagosje ka ndodhur para pak minutash në Lagjen e Spitalit në kryeqytet. Aty janë plagosur katër persona, një prej të cilëve ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Gazeta Express ka siguruar videon nga momenti kur dorasi ka qëlluar me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit:

Videon mund ta shihni duke klikuar këtu