Gjoks dhe të pasme si të kësaj modele ruse s’keni parë kurrë (Foto)

Secila modele ka linjat trupore perfekte e cila e bën të dallohet nga njëra-tjetra me tiparet karakteristike dhe pamjen e veçantë.

E tillë është edhe modelja nga Rusia, Victoria Odintcova e cila ju çmend me gjoks dhe të pasme të mëdha ku të gjithë do të dëshironin të shihnin të tilla.

Ajo ka vetëm 25 vjet por të mahnitë me këto linja trupore ku nuk heziton ti vë në pah e të i shfaq krejtësisht, e cila ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë.

Viki nuk e ka problem zhveshjen pasi që në çdo imazh të saj, duket pothuajse tërësisht e zhveshur duke bërë fotosesione nga më të ndryshmet.

Por, me pamje të tillë si modelja ruse ia vlen të shikoni edhe pozat provokative e joshëse të saj.