Nuk ka qeshur kurrë në foto, Oriola zbulon arsyen

Seksi, por, edhe shumë serioze në çdo foto.

Oriola Marashi mund ta ketë bombarduar këtë verë Instagramin me foto seksi nga plazhi, por për një gjë biem dakord të gjithë:

“Pse asnjë foto duke qeshur?”

Kjo gjë i ka bërë përshtypje edhe një ndjekësi të modeles, i cili i ka shkruar në një foto të fundit të publikuar nga Oriola, gjatë pushimeve të saj në Ibiza:

“Buzëqesh njëherë pra ..se je gjithë kjo bishë ..të dukesh më bukur akoma, i shkruan dikush, i cili e ka marrë përgjigjen menjëherë:

“Sa të heq telat dhe vetëm me dhëmbë jashtë ke për të më parë”!