Edona Hasanaj publikon klipin e ri “Fjalet e zemres”(Video)

Këngtarja e njohur kosovare Edona Hasanaj ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Fjalet e zemres”. Shkruan Vizioni.Info

Kënga flet për dashurinë, ndërsa klipi sjell disa skena mjaft interesante .

Baladën me titull ‘ Fjalet e zemres ’ e cila erdhi së bashku me videoklip, mund ta ndegjoni/shikoni ne linkun e bashkangjitur më poshtë.