“T’IQJA” e Adelina Ismailit bëhet cover nga Savanna Hoti

Savanna Hoti, realizon coverin e këngës “T’IQJA” këngë e Adelina Ismaili, Savanna këtë cover e interpreton në emisionin “n’Kosove show”, shkruan Vizioni.info.

Ndiqeni videon më poshte nga 1.39.00, dhe vlersone se si e këndon.