Ismet Balaj lanson projektin e ri

Më datë 17 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin “Perhajr Synetia”. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

Texti & muzika: Ismet Balaj 
Ork. mix & master: Vedat Lushtaku
Video: ( RedMediaKS ) Burim Krasniqi